Ceza Hukuku


​Çubukçu Hukuk, Ceza Hukuku alanında, müvekkillerine soruşturma aşamasından itibaren gereksinim duyulan her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Hukuk Büromuz ekonomik suçlar, bilişim suçları ve iş kazalarından kaynaklanan uyuşmazlıklarda müvekkillerine hizmet vermektedir.

Ekonomik suçlar kapsamında özellikle suç gelirlerinin aklanması, vergi ve eşya kaçakçılığı, gümrük mevzuatından kaynaklanan suçlar ile bankacılık, faktoring ve finansal kiralama mevzuatında yer alan suçlarla ilgili olarak çalışılmaktadır.

Bilişim suçları kapsamında yapılan çalışmalara ise bilişim sistemleri aracılığı ile işlenen klasik suçlar ile bilişim sistemlerine ve verilere karşı işlenen suçlar dahil bulunmaktadır.

Çubukçu Hukuk, özellikle uzmanlık alanına giren Ticari Ceza Hukuku, İcra Ceza Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Ceza Hukuku dalları başta olmak üzere, soruşturma ve dava öncesinden soruşturma ve davaların yürütülmesi ile infaz aşamasına kadar, cezai yaptırım riski olan tüm iş ve işlemlere ilişkin danışmanlık hizmeti vermektedir.Her hakkı Çubukçu Hukuk'e aittir © 2013 Web Sitesi Tasarımı